KONST / Litografier / Färglitografi 15406263
nr 1540 6263
Max Papart
(1911-1994), Frankrike
Signerad, numrerad 70/100. Färglitografi, bildmått: 53x50 cm, yttermått inklusive ram: 74x65 cm
Max Papart, fransk målare född i Marseille 1911, död 1994.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:06:39
12/5 07:46:34
300 kr
14/5 22:17:08